08.11.2011
Ukončení podzimní části 2011/2012
V sobotu 12.11.2011 od 14:00 hodin sehraje širší kádr mužů fotbálek.
Poté proběhne hodnocení podzimní části sezóny 2011/2012.

Modelované utkání s našim dorostem sehrajeme v sobotu 19.11.2011 ve 14:00 v Komárově.
Sraz bude ve 13:30 hodin.

krki

07.11.2011
SK Komárov - Dobroslavice 4:3 (2:2)
V divokou přestřelku se změnilo poslední podzimní utkání mezi Komárovem a Dobroslavicemi. Domácí nastoupili bez zraněného Tomáše Bubíka. Komárovští vstoupili do utkání velmi aktivně. Zatlačili svého soupeře na jeho polovinu a snažili se co nejdříve vsítit branku. Ve 12. minutě přišel rohový kop a ve skrumáži se nejlépe zorientoval domácí útočník Lukáš Krkoška, jenž míč otřel ještě o hostujícího obránce a otevřel skóre - 1:0. Poté jakoby domácí přestali úplně hrát. Nechávali svému soupeři stále více prostoru. Brankář Komárova se měl co ohánět, aby uhájil jednobrankové vedení. Hosté hrozili především po levé straně, kde svůj den neměl domácí obránce Daniel Kořínek. Ve 20. minutě se kolem domácího obránce Straky protáhl jeden z hostujících útočníků. Ve vápně byl zezadu faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten s přehledem hosté proměnili a srovnali stav na 1:1. Vyrovnání domácí nakoplo a začali být znovu aktivní směrem kupředu. Výsledkem zvýšené aktivity bylo břevno Srubka po přímém kopu z 20 metrů. Poté se ještě dožadovali hosté druhého pokutového kopu po srážce domácího brankáře Pelce s hostujícím útočníkem. Píšťalka sudího však zůstala pro tuto chvíli  němá. Ve 32 minutě se Komárovští dočkali. Obránce Novák se vydal z půlky hřiště na zteč dobroslavické branky. Hostující obránci mu nechali hodně prostoru, a tak Novák nelenil a z hranice šestnáctky napálil míč přímo pod břevno dobroslavického gólmana - 2:1. O šest minut později našel třicetimetrovým pasem Hypš spoluhráče Smolka. Ten se řítil sám na dobroslavického brankáře. Místo chladnokrevného zakončení však napálil míč jen do hostujícího brankáře. Nedáš, dostaneš. Hosté znovu vyrovnali ve 41. minutě. Z levé strany přišel přízemní centr na kraj pokutového území Komárova, kde si hostující hráč počínal bravurně. Střelou bez přípravy poslal míč do protipohybu domácího brankáře Pelce - 2:2. Do šaten se šlo tedy za nerozhodného stavu. Domácí trenér udělal v sestavě menší vítr, když celou levou stranu popřehazoval. Nevýrazný obránce Daniel Kořínek se posunul na předstopera. Pavel Lyko na středního záložníka. Bartusek se posunul na levý kraj zálohy. Hypš se vrátil na svůj klasický hrotový post. Smolek byl stažen z útoku do obrany. Změny v sestavě byly ihned znát. Komárov začal hrát zase svoji kombinační hru. Do 50. minuty svého soupeře doslova drtil. Přišla 52. minuta utkání a hosté přešli do kontru. Hostující záložník poslal dlouhý míč za komárovskou obranu. Domácí obránce Novák signalizoval ofsajd a úplně přestal hrát. Toho využili útočníci Dobroslavic a střelou do prázdné branky poslali svůj celek do vedení 2:3. Domácí byli jako opaření. Hosté vystrkovali stále více růžky a několik ošemetných situací musel řešit domácí gólman Pelc. Přišla pětašedesátá minuta utkání a míče se zmocnil právě komárovský brankář. Poslal krátký výkop na spoluhráče Bartuska. Ten míč zatáhl až k šestnáctce Dobroslavic, předložil jej kapitánovi Srubkovi, jenž si ještě pohrál s obránci hostů a nekompresní střelou srovnal stav utkání 3:3. V 71. minutě dostali Dobroslavičtí výhodu přímého kopu. Pěknou a tvrdou střelu musel vytlačit domácí brankář nad svou branku. Po dalším rohovém kopu z levé strany musel Pelc opět zasahovat, když míč boxoval na kraj šestnáctky. Tam se jej zmocnili hosté, kteří následně vyslali další ránu na domácí svatyni. Domácí gólman ji znovu vyrazil na rohový kop. Hosté se znovu natlačili před domácího brankáře. Ten jim však roh sebral z hlavy a uklidil balón do bezpečí. V 82. minutě znovu udeřili domácí. Agilní Lukáš Krkoška si narazil balón s Hypšem, místo střely volil přihrávku na Lindovského, který ji s klidem uklidil do branky hostů a poslal, tak domácí celek do vedení 4:3. Hosté ještě zahrozili v 89 minutě, když jeden z hostujících hráčů poslal přízemní střelu na domácího brankáře, ale z té se pro hosty již nic neurodilo. Komárovští hráči tak před svými diváky zvítězili a prodloužili svou neporazitelnost již na 8 utkání v řadě.

„Z kraje utkání to nebyl nijak oslnivý fotbal. Vedli jsme, poté však přišla zbytečná penalta a hosté vyrovnali. Nevím čím to bylo, ale vůbec nám nefungovala pravá strana. Poté vstřelil pěknou branku Honza Novák, ale jakoby nás tohle ukolébalo a znovu přišla hrubka po které hosté vyrovnali. V kabině byl o poločase trochu vítr. Popřehazovala se sestava. Začali jsme hrát svoji hru. Místo abychom vstřelili branku my, znovu jsme ji dostali. Troufám si říct, že to byl ofsajd. I za nepříznivého stavu jsem však věřil, že zápas můžeme otočit, protože se nám to již jednou podařilo. S Bělou jsme prohrávali v 70. Minutě 4:2 a nakonec jej vyhráli 5:4. Za stavu 3:3 nás podržel brankář. Poté jsem už věřil, že zápas urveme pro nás, což se nám taky podařilo. Jinak celkově hodnotím naše podzimní vystoupení pozitivně. Mužstvo ukázalo svou sílu hlavně v utkáních, kdy prohrávalo i o dvě branky a dokázalo jej otočit. Mohli jsme mít i o dva body více a mohlo to být ještě veselejší. Uvidíme, zda nám forma vydrží do jarní části sezóny a zda se porveme o ty stupínky nejvyšší.“ Pousmál se domácí kapitán Josef Srubek.

Branky Komárova:  12. Krkoška L., 32. Novák J., 65. Srubek , 82. Lindovský

Sestava:

SK Komárov: Pelc – Straka, J. Novák, Kořínek, Lyko – Lindovský, Srubek, Hypš, Bartusek – Smolek, L. Krkoška.

krtek

01.11.2011
Do Komárova míří celek z Dobroslavic
K poslednímu utkání podzimní části, míří do Komárova celek z Dobroslavic. Dobroslavice patři k pravidelným účastníkům okresní soutěže. Kroutí v ní,  již  čtvrtou sezónu. Za jejich největší  úspěch lze považovat ročník 2009/2010, kdy se umístili na sedmé příčce.
V loňském ročníku je trápili stejně jako naše mužstvo, záchranářské starosti. Soutěž uhájili s pouhým jednobodovým náskokem před „béčkem“ Hatě. Letošní ročník neodstartovali Dobroslavičtí zle. Avšak střídavé výsledky je zatím pasují, až na 11 pozici. Získali 14 bodů, při skóre 19:26. V posledním utkání  pouze remizovali na hřišti Budišovic 3:3. Pohled na tabulku nám jasně velí zvítězit a pokusit se prodloužit neporazitelnost, již na osm soutěžních utkání.

Poslední  utkání: Budišovice – Dobroslavice  3:3

Naši borci v posledním utkání zdolali „béčko“ Píště 3:1. K vítězství se pořádně natrápili. Šrám z utkání si odnesl „pouze“ Tomáš Bubík.  Podle posledních informací, by však měl být v sobotu k dispozici. Návrat do sestavy hlásí  po nemoci Pavel Lyko. Totéž platí o Radovanu Hypšovi, jenž absentoval při posledním utkání z pracovních důvodů. Otazník, tak visí nad sestavou, která dostane důvěru při posledním podzimním utkání.  Ať už bude sestava jakákoliv, věříme že naši hráči předvedou kvalitní výkon a s podzimní části se rozloučí vítězstvím před svými diváky. Utkání má výkop již tuto sobotu a to ve 13:30 hodin. Řídit jej bude pan Antonín Kukla.

Poslední utkání: SK Komárov – TJ Slavia Píšť 3:1

Sestava posledního utkání:

SK Komárov: Pelc – Straka, J. Novák, Kořínek, Erban – Lindovský, Srubek, Bubík (80. Anděl), Bartusek – Smolek, L. Krkoška

krtek

31.10.2011
Neporazitelnost SK Komárov stále pokračuje
Další důležitý zápas zvládli hráči SK Komárov. Tentokrát to odneslo "Béčko" týmu Píště. Tímto vítězstvím prodloužili hráči SK Komárov neporazitelnost na sedm zápasů v řadě.
SK Komárov – Slavia Píšť „B“ 3:1 (1:0)

Report utkání:
V dalším soutěžním utkání, přivítali svěřenci Allana Prokeše celek béčka z Píště. Prvních 10 minut bylo vyrovnaných a nenabídlo žádnou šanci na obou stranách. Ve 12. minutě poprvé zahrozili hosté. Hostující hráč poslal míč do pokutového území, kde si ho zpracoval útočník Píště. Domácí brankář Pelc, však včasným vyběhnutím zmenšil úhel a vyrazil balón na kraj šestnáctky. Tam si ho zpracoval hostující hráč a naštěstí pro domácí jen těsně přestřelil. Poté již přebrali otěže utkání do svých rukou, hráči domácího Komárova. Ve 20. Minutě zahrávali domácí rohový kop. Bartůsek našel na přední tyči hlavu Lukáše Krkošky, jenž nastřelil pravou spojnici brankáře hostí . Ve 28. minutě dostali domácí výhody zahrávaní přímého kopu. Nacvičený signál jim však nevyšel a míč skončil daleko v zámezí. Poté se ještě osmělili hosté. Zahrávali dva rohové kopy. V obou případech jim však balón sebral domácí brankář. Ve 43 minutě se prodíral do šance domácí hráč Lukáš Krkoška. Těsně před šestnáctkou byl faulován. K míči se postavil kapitán Josef Srubek. Míč zatočil na zadní tyč a nedal hostujícímu brankaři Liškovi sebemenší šanci 1:0. Po prvním poločase tedy odcházeli śťastnější domácí. . Druhý poločas začli lépe hráči Píště a stále častěji byli natlačení na Komárovské polovině. V 50. minutě se ocitl v tváří tvář s domácím brankářem Pelcem hostující Viktorin. Nedal mu přízemní střelou k levé tyči sebemenší šanci a srovnal stav utkání na 1:1. Domácí byli jako opaření a sešívání se stále více tlačili, před domácího brankáře Pelce. V 58. minutě přišel centr z levé strany a domácí brankář měl co dělat, aby ho konečky prstů vytěsnil alespoň na rohový kop. To bylo ze strany hostů na delší dobu vše. V 65. minutě nebezpečně hlavičkoval domácí kapitán Srubek. Míč skončil pouze na brankové čáře. O 3 minuty později měli Komárovští další šanci. Bartůsek našel zcela nepokrytého Lindovského a ten z voleje trefil „pouze“ tyč sešívané branky. Přišla série dorážek, ale žádná v síti neskončila. Domácí si vytvořili tlak a za něj byly v 72 minutě odměněni vedoucí brankou. Krkoška našel volného Lindovského a ten střelou na bližší tyč, strhl vedení na stranu domácích 2:1. Běžela 82. minuta a střídající Anděl se řítil sám na branku hostí. K údivu všem, ho zastavil hvizd rozhodčího pro údajný ofsajd. Pět minut před koncem mohli hosté ještě vyrovnat. Přízemní centr však hostující hráč netrefil, jak by jsi představoval a těsně přestřelil branku domácích. Definitvní rozhodnutí přišlo v 92. minutě. Domácí útočník Lukáš Krkoška se dostal do samostatného úniku, obešel sešívaného brankáře Lišku a do prázdné branky zvýšil na konečných 3:1. Komárov si tak připsal již sedmé vítězství v řadě a zaslouženě zvítězil.
Branky: 43. Srubek, 72. Lindovský, 92. Krkoška L. – 50. Viktorin
Rozhodčí: A. Banetka
Sestavy:
SK Komárov: Pelc – Straka, J. Novák, Kořínek, Erban – Lindovský, Srubek, Bubík (80. Anděl), Bartůsek – Smolek, L. Krkoška
TJ Slavia Píšť: Liška – Jurečka, Zug, Němec, Hudeczek (80. Peškár) – Kroupa, Viktorin, Kozelek, Hudeczek 2 (62. Dudek) – Bačo, Petráš