SK Komárov

Novinky

03.07.2012
Minižáci ve své skupině skončili na sedmém místě
SEDMÍ Naši nejmenší, tedy MINI žáci (hraje se malá kopaná 1+4), vedení trenérem Radimem Novákem, obsadili ve své skupině s deseti účastníky 7. místo. Získali 24 bodů za 8
výher a deset porážek při celkovém skóre 82:90 v tabulce pravdy -3 body. Soutěž mini žáků
vyhráli hráči Strahovic. Na konci sezony byl díky malému počtu dětí uspořádán fotbalový
nábor, který byl velice úspěšný. Proto budou naši malí žáčci kopat i na podzim, nově pod
trenérskou dvojicí Michal Šubert, Michal Hřivnáč. Tréninky začnou na konci srpna a děti,
které se zatím nestihly zapsat, rádi ve svých řadách přivítáme.

Další tři body. Tentokrát to odnesli hráči béčka Strahovic
SK Komárov vs. SK Meteor Strahovice "B" 4:2 (1:0)

Branky SK Komárov: Krkoška L. 2,  Srubek z pen. Erban

SK Komárov: Pelc – Tůma, Novák J., Bubík, Smolek –Krkoška T. (70. Zapletal), Srubek, Hřivnáč, Lindovský – Erban, Krkoška L.

krtek

21.05.2012
Tři body z Háje ve Slezsku
Háj ve Slezsku "B" vs. SK Komárov 1:4 (1:2)

Branky SK Komárov: Hypš 2 (penalta), Srubek, Hřivnáč

SK Komárov: Pelc – Tůma (65. Kořínek), Novák J., Bubík, Smolek (70. Zapletal) – Erban (70. Krkoška T.), Srubek, Hřivnáč, Lindovský – Hypš, Krkoška L.

krtek

21.05.2012
V Pusté Polomi jsme dostali bůra
SC Pustá Polom "B" vs. SK Komárov 5:0 (1:0)

SK Komárov: Pelc – Tůma, Novák J., Bubík, Smolek – Krkoška L., Srubek, Hřivnáč, Lindovský – Erban, Hypš (60. Krkoška T.)

krtek

21.05.2012
Také s Oldřišovem jsem uhráli bod
SK Komárov vs. SK Moravan Oldřišov "B" 2:2 (1:2)

Branky: Srubek, Tůma - Utěšený A. 2

SK Komárov:Lindovský – Smolek, Novák J., Bubík, Kořínek – Erban, Srubek, Hřivnáč, Tůma – Hypš,(55. Matyášek) Krkoška L.

krtek

18.04.2012
Komárov čeká další souboj o čelo tabulky.
Další ostrý souboj čeká komárovské fotbalisty na domácí půdě. Přijede aktuálně druhý celek tabulky TJ Sokol Štěpánkovice“B“. Štěpánkovickým  fotbalistům  patří aktuálně druhá příčka v tabulce. Jen vinou lepšího vzájemného zápasu, tak přeskočili naše fotbalisty. Bodově jsme na to shodně a to po 34 bodech. První Kobeřice, již zvýšily svůj náskok a to na sedm bodů právě před námi a Štěpánkovicemi. Naopak zezadu se již nepříjemně dotahují fotbalisté Bělé a Sudic,  jenž ztrácejí shodně po čtyřech bodech. Šesté béčko Pusté Polomi má ztrátu pěti bodů. Pokud chtějí udržet naši fotbalisté kontakt s čelem tabulky, tak musejí tuto sobotu zabrat a bodovat.

Podzimní duel: V podzimním duelu podlehli naši hráči svému soupeři jednoznačně 7:3. Utkání bylo hlavně v první půli vyrovnané. Kdy bylo skóre o branku 2:1. Ve druhé půli se podařilo naším fotbalistům vyrovnat, poté však domácí odskočili na rozdíl dvou branek. Naši fotbalisté snížili Radkem Hypšem na 4:3, to bylo ale z jejich strany vše. Poté se již rozjela Štěpánkovická mašina a naše hráče rozdrtila poměrem 7:3. O naše branky se postarali Radovan Hypš, Lukáš Krkoška a Ondra Bartusek.
Naši hráči nastoupí bez obránce Pavla Lyka, jehož v týdnu skolila angína. Otázkou tedy zůstává, koho domácí stratég Alan Prokeš, pošle místo něj na hřiště.  Utkání má výkop tuto sobotu 21.4. ve 13:30 hodin a řídit jej bude trojíce rozhodčích. Pánové Čala T. Krzisch R. Krzisch M.

Podzimní duel: TJ Sokol Štěpánkovice „B“ – SK Komárov  7:3 (2:1)

Poslední utkání soupeře:  TJ Sokol Štěpánkovice „B“  - SK Bohuslavice „B“ 5:3 (0:0)

Poslední utkání  Komárova: SK Komárov – TJ Sokol Kobeřice „B“ 0:1 (0:1)

Sestava posledního utkání:

Všichni příznivci komárovské kopané jsou srdečně zváni.

krtek

15.04.2012
Zápas první s druhým zvládl lépe tým z Kobeřic
SK Komárov vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 0:1 (0:1)

V Sobotu po obědě dorazil do Komárova lídr soutěže z Kobeřic. Obě mužstva dělil v tabulce rozdíl čtyř bodů. Pokud chtěli  Komárovští hráči pomýšlet na čelo tabulky, museli jednoznačně vyhrát. Týmy nastoupily v kompletních sestavách. Začátek utkání patřil hostům z Kobeřic. Ti domácí tým zaskočili svou rychlou a kombinační hrou. V 5. minutě přišla jejich první gólová šance. Po sérii narážeček se hostující hráč ocitl sám před brankářem Komárova. Ten včasným vyběhnutím a skokem pod nohy tuto šanci nadvakrát zlikvidoval. Hosté hýřili aktivitou a domácí takřka k ničemu nepouštěli. Avšak většina jejich šancí skončila u šestnáctky domácích a byl to boj spíše na středu hřiště. V 15. minutě se řítil na hostujícího brankáře domácí útočník Radovan Hypš. Hostující brankář vyběhl a srazil jej kolenem. Píšťalka hlavního rozhodčího ku podivu všech, zůstala němá. O pět minut později  se dostal k odraženému míči komárovský obránce Lindovský. Na kraji vápna napálil balón z voleje, který již mířil do branky. Včas zastoupil brankáře hostí obránce a nohou vykopl balón na rohový kop.  Z následného rohového kopu se již nic neurodilo. Ve 25. Minutě byl těsně před šestnáctkou faulován kobeřický hráč. Domácí postavili zeď a hostující hráč domácí branku pouze přestřelil. Běžela 30. minuta utkání a komárovští zahrávali z pravé strany standartní situaci. Srubek poslal dlouhý balón až do hostujícího vápna. Tam si nerozuměli hostující stopér s brankářem a jen stěží vytlačili míč na rohový kop. O deset minut později se již měnilo skóre utkání. Přišel dlouhý balón, který přeskočil na půlce hřiště domácí obránce.  Pavel Lyko byl stíhán hostujícím útočníkem. Domácí brankář vyběhl na kraj vápna s cílem hrát balón. Hostující útočník se jej snažil přehlavičkovat, ale ten rukou balón vyrazil nešťastně před sebe, kde byl nekrytý Kobeřický útočník. Ten balón vystřelil kolem brankáře Komárova Pelce a otevřel skóre utkání (0:1). První poločas vyhráli hosté. Začátek druhého poločasu se nesl v duchu toho prvního. Tedy opatrnost na obou stranách. Hra se částečně vyrovnala a byly to později domácí hráči, kteří měli více míč na svých kopačkách. V 55. Minutě přišel další brejk hostů. Z pravé strany se řítil na domácí branku kobeřický hráč. Komárovský brankář Pelc mu znovu zmenšil úhel. Hostující útočník stíhány domácím obráncem Bubíkem napálil míč pouze do domácího brankáře. Domácí nechtěli zůstat po zadu. Stále více byly na kobeřické polovině, avšak jejich šance končili pouze u hostujících vysokých obránců, kteří pracovali opravdu bezchybně. Když už se hosté vymanili ze své poloviny vždy poslali dlouhý balón a bylo z toho nebezpečno na druhé straně. V 70. minutě zahrávali z pravé strany standartní situaci. Dlouhý balón na zadní tyč vyboxoval domácí brankář na autové vhazování. O dvě minuty později, dostali výhodu další standartní situace hosté. Tentokrát z levé strany šestnáctky. Hostující exekutor tvrdou střelou balón zatočil na přední tyč a domácí brankář měl štěstí, že míč šel těsně mimo jeho branku. V 76. Minutě přišla další velká šance domácích. Rychlík Lukáš Krkoška se prokličkoval z pravé strany, až před hostující branku. Tam dal balón pod sebe a při střeleckém pokusu byl evidentně sražen Michal Hřivnáč na svého spoluhráče Erbana. Píšťalka hlavního arbitra zůstala znovu němá. V 85. minutě byl před vápnem hostí faulován domácí Tůma. Rozhodčí znovu nepískal a nakonec situaci vyhodnotil faulem na druhou stranu. Domácí hráči se již do závěrečného tlaku nedokázali dostat. Hosté z Kobeřic si tedy z Komárovské půdy odvážejí velmi důležité a cenné vítězství. Kobeřičtí hráči, tak zřejmě udělali důležitý krok za postupem a odskočili Komárovským hráčům již na sedm bodů. Příští utkání odehrají hráči Komárova, již tuto sobotu na domácí půdě. Soupeřem jim bude celek TJ Sokol Štěpánkovice „B“.

Rozhodčí: Bukovský J.

Sestava SK Komárov: Pelc – Tůma, Lyko (70. Kořínek D.), Bubík, Lindovský – Novák J, Srubek, Hřivnáč, Bartusek – Hypš (46. Erban), Krkoška L.

krtek

12.04.2012
V dalším kole přivítáme vedoucí tým soutěže TJ Sokol Kobeřice B
Čeká nás souboj první s druhým. Do komárova přijede další z horkých kandidátu na postup TJ Sokol Kobeřice „B“. Bude se zřejmě jednat o šlágr kola, neboť Komárov okupuje druhou příčku, právě za prvními Kobeřicemi. Komárov v minulém kole prohrál na hříšti Budišovic 2:1 a tím pádem se náš soupeř vzdálil na rozdíl čtyř bodů. Pokud naši hráči chtějí pomýšlet na postupové ambice, musejí svého soupeře porazit.  Naši hráči mají náskok před třetími Štěpánkovicemi tři body a na čtvrté Sudice čtyři body.

Podzimní duel: naši hráči podlehli svému soupeři na podzim 5:1. K utkání nastoupili komárovští  hráči ve značně okleštěné sestavě. Navíc ve třetí minutě byl vyloučen komárovský obránce Jan Novák a hráči měli další nemalé starosti. Dlouho se drželi a branku inkasovali, až před koncem prvního poločasu. Po této brance se navíc zranil hostůjící brankář, jež si natáhl při jednom ze zákroků vazy v kotníku. Druhý gól přidaly Kobeřice z pokutového kopu. To už hostující brankář vzdal a do branky šel hráč z pole Jan Smolek. Nutno podotknout, že za další inkasované branky nemohl. Komárovští se prosadili, až v závěru utkání kdy přihrávku Radima Pavely sklepl patou do domácí svatyně útočník Jakub Erban.
Komárov by měl k duelu vyběhnout v kompletní sestavě. V týdnu si poranil kotník Tomáš Bubík, ale poslední zprávy zněly pozitivně a měl by být k utkání připraven. Utkání má výkop tuto sobotu 14.4. ve 13:30 hodin a řídit jej bude pan Josef Bukovský.

Podzimní duel: TJ Sokol Kobeřice „B“ – SK Komárov 5:1 (1:0)

Poslední utkání soupeře:  TJ Sokol Kobeřice „B“ – TJ Sokol Štěpánkovice „B“ 7:2 (3:2)

Poslední utkání  Komárova: TJ Sokol Budišovice – SK Komárov  2:1 (0:1)

SK Komárov: Pelc – Tůma, Lyko, Bubík, Lindovský – Novák J, Srubek, Hřivnáč, Bartusek – Hypš, Erban.