SK Komárov

Novinky

16.10.2012
S lídrem soutěže porážka 5:3 !!!!
TJ Sokol Kobeřice vs. SK Komárov 5:3 (2:1)

Branky SK Komárov: 20. Srubek, 60. Lindovský, 68. Matyášek

Rozhodčí: Mikošek S.

Diváků: 100

Sestava SK Komárov: Pelc - Šubert, Lyko, Novák J., Bubík - Erban, Hřivnáč, Srubek, Lindovský - Tůma J., Přibyla (65. Matyášek)

Zápas SK Komárov neodehrál vůbec špatně. Kdyby si naši hráči nevstřelili dva vlastní góly a nebyly by proti ním nařízené dvě penalty, mohlo se zrodit překvapení kola. K tomu přidáme břevno Tomáše Bubíka a neproměněná 100% šance Jana Tůmy. Sečteno podtrženo, domácí byly v tomhle utkání šťastnější.

krtek


08.10.2012
S Oldřišovem pouze remíza 1:1
SK Komárov vs. SK Moravan Oldřišov "B" 1:1 (1:1)

Branky: 35. Kerlín - 36. Glabazňa T.

Rozhodčí: Fuhrich VL.

Diváků: 70

Sestavy: SK Komárov: Pelc - Šubert, Lyko, Bubík (46. Tůma J.), Novák J. - Hřivnáč, Srubek (60. Lindovský), Erban - Žůrek, Tůma R. Kerlín

SK Moravan Oldřišov: Pardy T. - Čech, Steuer, Wagner, Pardy M.- Hofer, Cíž, Pardy P. (60. Glabazňa J.) - Kala Bechný V. (75. Latoň) Glabazňa T. (46. Kašparčík)

článek bude doplněn...

krtek


04.10.2012
Čeká nás další béčko, tentokrát Oldřišovské
Již tuto neděli přivítáme na svém hřišti hráče Oldřišova. Zápas bude mít pikantní příchuť, neboť někteří hráči se vzájemně znají. Navíc v Oldřišovském áčku působí bývalí hráči Komárova Petr Hlaváček a Michal Radek. V loňské sezóně tam ještě působil navrátilec Michal Šubert. Béčku Oldřišova patří v letošním soutěžním ročníku devátá příčka s devíti body. V minulém utkáni porazili Oldřišovští na svém hřišti béčko Píště 2:1. Naši hráči naopak neprolomili smůlu a prohráli derby ve Velkých Hošticích vysoko 4:1. Našému týmu bude citelně chybět zraněný pilíř Tomáš Bubík. Radek Tůma si plní hokejové povinnosti a také zraněný brankář Karel Kunz, jenž laboruje se zraněným kolenem.
Pokud nechtějí naši hráči ztratit kontak s celky před sebou, musejí bezpodmínečně bodovat. Na celek z Dobroslavic ztrácí dva body a na 11 Budišovice tři body. Přijďte podpořit naše hráče v boji o záchranu. Utkání startuje v neděli 7.10. v 15:30 hodin na hřišti v Komárově. Řídit jej bude pan Vladislav Fuhrich.

krtek


04.10.2012
Derby pro béčko Velkých Hoštic
FK Velké Hoštice "B" vs. SK Komárov 4:1 (1:1)

Branka: 18. Žůrek

Rozhodčí: Tvrdý Z.

Sestava SK Komárov: Pelc - Šubert (45. Kerlín), Lindovský, Lyko, Novák J. - Erban, Srubek,  Krkoška L. (55.Říčný), Hřivnáč - Matyášek, Žůrek

krtek


04.10.2012
I se Sudicema jsme domácí prokletí neprolomily
SK Komárov vs. TJ Sokol Sudice 1:3 (0:1)

Branka: 55. Srubek z pen.
.
Rozhodčí: Kania J

Sestava SK Komárov: Kunz (55. Pelc) - Lindovský, Novák, Lyko, Šubert , Kerlín - Hřivnáč, Erban, Srubek - Matyášek, (66. Hypš R.), Krkoška L. (85. Tůma Jan) 

krtek


18.09.2012
Z Budišovic vezeme bod za remízu 2:2
TJ Budišovice vs. SK Komárov 2:2 (0:2)

Branky SK Komárov: 1- Hřivnáč, 42- Šubert

Rozhodčí: A. Banetka

Článek bude doplněn...

krtek


18.09.2012
Muži SK Komárov, zahájili sezónu tragicky
Muži SK Komárov zahájili sezónu ve své soutěži doslova tragicky. S nulou na kontě, třemi vstřelenými brankami a patnácti obdrženými to budou mít letos složité. Přitom loňský kádr zůstal pohromadě a změny byly minimálni. Odešel pouze Bartusek z pracovních důvodů a Jan Smolek, jenž zamířil do Malých Hoštic. Kádr naopak posílil navrátilec z Oldřišova Michal Šubrt a k týmu se rovněž připojil bývalý ostro střelec  Kylešovic  Pavel Přibyla. Dalším novicem je Ondřej Panáček z Hradce nad Moravicí. Výsledky v přípravě přitom nenaznačovaly nějaké komplikace. V poháru naši hráči nejprve smetli celek z Malých Hoštic 10:4. Poté přijel zkušený soupeř z Kozmic a na svůj postup se tvrdě nadřel. Naši hráči podali velmi slušný výkon a nakonec podlehli soupeři 0:2. Jen pro připomínku Kozmice byly účastníkem předkola České pošty a o týden dříve podlehly stejným poměrem diviznímu Havířovu. V posledním utkání podlehli naši hráči Zlatníkům 3:6. Tito soupeři hrají od dvě soutěže víš. Jen Malé Hoštice měli menší výběr „A“ i „B“ týmu.

krtek


18.09.2012
Muži Komárova jsou bez trenéra
Po nepovedeném úvodu soutěže, odstoupil ze své funkce hlavního trenéra pan Alan Prokeš. Mužstvo je v současné době bez trenéra a nedělní utkání v Budišovicích řídil z lavičky sekretář klubu Jan Tůma. Řešení je zatím dočasné a vedení klubu se snaží najít adekvátní náhradu.

krtek


10.09.2012
Krize pokračuje dál. S Bělou přišla další porážka
SK Komárov vs. TJ Sokol Bělá 0:4 (0:1)

Report utkání:
Ke čtvrtému utkání nastoupili naši proti týmu z Bělé. Tým z Bělé měl na kontě jeden bod, takže naši hráči se mohli odrazit. Utkání znovu začali naši hráči slibně. Měli menší nápor a zatlačili hosty na jejich polovině, ale bez vyložené šance. V 10. Minutě přišel rychlý protiútok hostů. Míč si hosté narazili těsně u šestnáctky. Z voleje vypálil jeden z hráčů Bělé a domácí brankář musel zasahnout a konečky prstů vytlačil míč nad břevno. Ve 20. Minutě se hráči Bělé dočkali. Nikým nehlídaný hráč hostí upaloval z půlky hřiště sám. Komárovská obrana se rozestoupila a nechala hostujícího hráče pohodlně zakončit. Ten vyslal střelu, jenž mířila přesně k pravé komárovské tyči 0:1. Naši hráči se znovu snažili vyrovnat, jenomže všechny akce končily u hostující obrany nebo daleko od hostující svatyně. Těsně před přestávkou mohli hosté svůj náskok zvýšit. Z levé strany se vyřítil hráč Bělé. Jeho střelu však domácí brankář Pelc vyrazil. Do kabin se šlo za stavu 0:1 pro hosty. Do druhého poločasu šel domácí tým s menšími obměnami v sestavě. Ani to však nepomohlo. Hosté naopak v 55. Minutě přidali druhý gól. Zcela osamoceny útočník šel sám na domácí branku a pod vybíhajícím brankářem Pelcem zvýšil na 2:0. Poté domácí jakoby přestali hrát nedokazali si nahrát. Kupila se jedna hrubka za druhou. Nejvíce hrubek však začal kupit brankář Pelc. Nedokázal chytit balón. Po špatném odkopu Lindovského mohl chytit balón ze vzduchu. Neučinil tak a chtěl balón odkopnout. Trefil ho však špatně a hostující hráč už mířil do opuštěné klece. V tu chvíli zatáhl ještě za záchrannou brzdu domácí brankář . Hráče z Bělé doslova sundal a kopala se penalta. Tu hosté s přehledem proměnili 0:3. V 70. Minutě přišla totožná situace. S tím akorát, že míč tentokrát odkopl Jan Novák. Brankář Pelc se znovu vyznamenal a rozhodl se hrát nohou a míč znovu trefil špatně. Balón mířicí do opuštěné klece se nakonec stočil (pouze) na rohový kop. Deset minut před koncem utkání přišla ještě čtvrtá branka hostí. Hostůjící hráč znovu upaloval sám na domácí branku a kolem vybíhajícího brankaře uzavřel skóre utkání 0:4. Jediný světlý moment přišel minutu před koncem. Kapitán Bělé napřáhl z dvaceti metrů a míč mířící do levé šibenice Komárovské branky domácí brankář vytáhl na rohový kop.

Nepovedený úvod sezóny očima brankáře Petra Pelce
„Nevíme čím to je. Přípravu jsme měli dobrou, tým si věřil před sezónou. Přišli i posily do týmu a troufám si říct, že tým je trochu silnější, jako loni. Když zhodnotím první tři utkání. V těch jsme měli pasáž, kdy jsme soupeře opravdu přehrávali. Jenomže nedokážeme vstřelit branku. Poté příjde útlum necháme soupeře chvíli hrát a dostaneme branku a celá naše hra jakoby se sesype. V těch  utkáních tým opravdu dřel a chtěl vyhrát, jenomže to štěstí, které jsme měli loni se letos proti nám obrátilo. Dokážeme si vytvořit šance, jenomže ani ty 100% nedokážeme proměnit. Soupeř je naopak potrestat dokáže. Ve čtvrtém utkání doma s Bělou to byl už zmar nemouhocnosti. První poločas ještě nebyl tak zlý. Ale ve druhém co se předvedlo byl děs a hrůza. Obzvláště z mé stránky si nedokážu ty hrubky vysvětlit. Udělal jsme dva neskutečné zkraty a zdecimovanému týmu jsem vůbec nepomohl. Přišlo zase hodně lidí a předvedli jsme takovou hrůzu. Za tým můžu říct, že se snaží pravidelně trénuje a to v hojném počtu. Není to tak, že by se scházel pouze na zápas. I když popravdě řečeno v neděli to tak vypadalo, jakoby jsme se viděli poprvé. Doufejme, že už se chytíme a budeme předvádět takový fotbal, jako loni.“ Uzavřel hodnocení brankář Petr Pelc

Rozhodčí: Tvrdý Z.

Sestava SK Komárov: Pelc - Lindovský., Novák J., Šubert, Lyko, - Přibyla (38. Erban), Bubík, Srubek, Hřivnáč - Krkoška L., Hypš R. (46. Kořínek) 

krtek


05.09.2012
Ani v Dobroslavicích nám to nevyšlo
TJ Sokol Dobroslavice vs. SK Komárov 4:1 (2:0)

Report utkání:
Ve třetím kole zajížděli muži Komárova na horkou půdu do Dobroslavic. Naši hráči byli znovu odhodláni udělat pro výsledek maximum. Jenomže pořádnou trhlinu jejich plány dostaly již ve třetí minutě. Domácí šikovný útočník se protáhl kolem Nováka, ten jej v pokutovém území faulovala a pískala se penalta. Tu domácí hráč proměnil 1:0. V 8. Minutě bylo hostům ještě hůře. Přišel dlouhý balón za naši obranu a domácí útočník, jenž ve třetí minutě otevřel skóre přehlavičkoval vybíhajícího brankáře Pelce 2:0. Pak znovu jakoby se hráči Komárova probrali a zatalačili domácí tým na jejich půlce. Výsledkem z toho byly dvě šance. Šubrt nejprve hlavičkoval těsně vedle. Poté ho napodobil i Přibyla. Exkylešovský hráč dokonce vstřelil branku, jenomže ta pro údajný ofsajd nebyla uznána. Těsně před poločasem skórovali i domácí, ale taktéž tato branka pro ofsajd neplatila. Do druhé půle vlétli naši hráči znovu odhodláním s výsledkem něco udělat. Nejprve Šubrt nastřelil po rohovém kopu břevno. O pět minut později přišla další šance v ní se ocitl Lukáš Krkoška.. Při zakončení byl zezadu sražen domácím brankářem, ale kupodivu píšťalka sudího zůstala němá. Znovu tak přišel trest domácích. Centrovaný balón tečoval Hřivnáč tak, že jej stěží brankář Pelc vyrazil. Přišel další centr, po němž domácí střelec z voleje otřel balón o Novákovu nohu a byl z toho angličan - 3:0. Deset minut před koncem přidali domácí čtvrtou branku. Dlouhý balón šel, až za naši obranu, kde byl neobsazený domácí útočník a ten šel sám na našeho brankáře. Pohrál si sním a zvýšil skóre na - 4:0. (dle nás se jednalo o jasný ofsajd, bohužel branka platila.) O pět minut mohlo být ještě hůře. Dobroslavický útočník vystihl špatnou přihrávku v komárovské obraně a řítil se sám na brankáře Pelce. Ten však společně s Danielem Kořínkem zachránil hosty od další pohromy. Minutu před koncem utkání se dočkali také naši hráči, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Pavel Lyko 4:1.


Branka SK Komárov: 89. Lyko P.

Rozhodčí: Hubert

Sestava SK Komárov: Pelc - Tůma R., Novák J., Kůrka, (75. Matyášek), Hořínek (46. Lyko) - Krkoška T. (77. Tůma J.), Bubík, Srubek, Hřivnáč - Krkoška L., Šubert

krtek


Copyright © 2011 SK Komárov | Všechna práva vyhrazena | Autor webu: Krkoška Lukáš